Військова академія (м. Одеса) оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад:

Військова академія (м. Одеса) оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових посад:

 1. Заступник начальника Наукового центру з наукової роботи, ШПК – підполковник, тарифний розряд – 48.
 2. Начальник науково-дослідного відділу (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів десантно-штурмових військ), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 46.
 3. Науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів десантно-штурмових військ), ШПК – майор, тарифний розряд – 33.
 4. Начальник науково-дослідного відділу (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів військової розвідки та Сил спеціальних операцій), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 46.
 5. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку та застосування частин і підрозділів військової розвідки та Сил спеціальних операцій), ШПК – працівник ЗСУ (0,5 ставки),тарифний розряд – 14-18.
 6. Начальник науково-дослідного відділу (проблем фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки у Збройних Силах України),
  ШПК – підполковник,тарифний розряд – 46.
 7. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки у Збройних Силах України), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 43.
 8. Молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки у Збройних Силах України), ШПК – капітан,тарифний розряд – 28.
 9. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку системи технічного забезпечення військ (сил)), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 43.
 10. Провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку системи технічного забезпечення військ (сил)), ШПК – працівник ЗСУ (0,5 ставки), тарифний розряд – 15-19.
 11. Провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку системи технічного забезпечення військ (сил)), ШПК – працівник ЗСУ (0,5 ставки), тарифний розряд – 15-19.
 12. Старший науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку системи тилового забезпечення військ (сил)), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 43.
 13. Науковий співробітник науково-дослідного відділу (проблем розвитку системи тилового забезпечення військ (сил)), ШПК – майор,тарифний розряд – 33.
 14. Начальник науково-дослідного відділу (бойового екіпірування), ШПК – підполковник,тарифний розряд – 46.
 15. Молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу (бойового екіпірування), ШПК – працівник ЗСУ,тарифний розряд – 10-15.

Кваліфікаційні вимоги до посади заступника начальника Наукового центру з наукової роботи: особи, які мають науковий ступінь, вчене звання, стаж військової служби (роботи) на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими підрозділами вищого військового навчального закладу, військового навчального підрозділу закладу вищої освіти, окремого наукового підрозділу та наукової установи не менше трьох років, оперативно-тактичний рівень військової освіти за фахом.

Кваліфікаційні вимоги до посади начальника науково-дослідного відділу: особи, які мають науковий ступінь (вчене звання), стаж військової служби (роботи) на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників не менше п’яти років та досвід керівництва науковими підрозділами ВВНЗ, ВНП ЗВО, ОНП та НУ не менше трьох років, за останні п’ять років не менше 10 публікацій (патентів);

або досвід проходження військової служби в органах військового управління, наукової (науково-організаційної, випробувальної діяльності тощо) за напрямом діяльності установи не менше десяти (семи) років та відповідний рівень освіти.

Кваліфікаційні вимоги до посади провідного наукового співробітника: особи, які мають науковий ступінь, стаж військової служби (роботи) за фахом не менше семи років, у тому числі досвід наукової роботи не менше п’яти років, за останні п’ять років не менше 10 публікацій (патентів);

або досвід проходження військової служби в органах військового управління, наукової (науково-організаційної, випробувальної діяльності тощо) за напрямом діяльності установи не менше десяти років та відповідний рівень освіти.

Кваліфікаційні вимоги до посади старшого наукового співробітника: особи, які мають стаж наукової роботи за фахом не менше семи років, за останні п’ять років не менше 10 публікацій (патентів), за наявності наукового ступеня - без вимог до стажу роботи або досвід проходження військової служби не менше 10 років.

Кваліфікаційні вимоги до посади наукового співробітника: особи, які мають стаж наукової роботи за фахом не менше п’яти років, не менше 5 публікацій (патентів), а за наявності наукового ступеня - без вимог до стажу роботи або досвід проходження військової служби не менше 5 років.

Кваліфікаційні вимоги до посади молодшого наукового співробітника: особи, які мають досвід проходження військової служби не менше трьох років. За наявності наукового ступеня, закінчення ад’юнктури - без вимог до стажу роботи. На посаду молодшого наукового співробітника можуть бути призначені, як виняток, випускники вищих навчальних закладів, які набули досвіду наукової роботи у період навчання.

Для участі у конкурсі надсилаються такі документи: рапорт (письмову заяву) на ім’я начальника Військової академії (м. Одеса) про участь у конкурсі; копію документа, що посвідчує особу; заповнену особову картку встановленого зразка (послужний список); копію трудової книжки (за наявності); автобіографію; копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання; перелік наукових праць, опублікованих у рецензованих фахових виданнях; письмову згоду на обробку персональних даних.

Кандидати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, можуть подавати додаткову інформацію про освіту, досвід роботи, професійний рівень і репутацію, а також своє бачення розвитку досліджень і розробок на посаді (характеристики, рекомендації, копії наукових публікацій, реферати тощо).

Термін подання документів – до 04 липня 2019 року.

Довідкова інформація за телефоном: (0482) 63-76-60, “КРЕМНІЄВИЙ”, додатковий 4-05.

Офіційний веб-сайт: www.vaodesa.mil.gov.ua

Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Документи надсилаються на адресу: Військова академія (м. Одеса), голові конкурсної комісії (з заміщення вакантних наукових посад), 

вул. Фонтанська дорога, 10, м. Одеса, 65009.

 


............................................................

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі